loader image
از طرح تـا خلق در کنارتان هستیم

کانتر اداری

وقتی به عنوان مشتری یا ارباب رجوع وارد هر مکانی اعم از شرکت‌ها، ادارات، مطب‌ها، آژانس‌ها، رستوران‌ها و … می‌شویم، اولین چیزی که به چشم می‌خورد، میز پذیرش، کانتر منشی، یا کانتر پذیرش است. همین امر اهمیت بالای کانتر پذیرش را مشخص می‌کند و باعث تاثیرگذاری بالای آن می‌شود.

به این ترتیب، قطعا نشان دهنده‌ی شخصیت برند و مجموعه‌ای است که  به آن وارد شده اید و همچنین بیانگر میزان ارزش و اهمیتی است که برای شما، به عنوان مشتری و ارباب رجوع قائل شده اند.

انواع کانتر اداری از نظر شکل و فضای مورد استفاده

کانتر‌های اداری در اشکال مختلفی مثل کانتر پذیرش گرد، کانتر پذیرش چهار گوش و با متریالی که عمدتا از MDF می‌باشد، ساخته می‌شوند، البته کانتر‌های اداری می‌توانند بدنه‌ای از جنس ام دی اف، چوب، فلز و شیشه  نیز داشته باشند.

  Add a header to begin generating the table of contents
  کانتر اداری
  کانتر اداری
  کانتر اداری
  کانتر اداری

  کانتر لابی ساختمان مسکونی

  کانتر لابی ساختمان مسکونی
  کانتر لابی ساختمان مسکونی

  امروزه اغلب ساختمانها و مجتمع های مسکونی بزرگ، نیاز به لابی و لابی من و همینطور کانتر لابی دارند، و ما در شرکت آینده بهسازان کاشانه در زمینه طراحی و دکوراسیون لابی و ساخت کانتر لابی ساختمان مسکونی، در خدمت شما هستیم.

  کانتر بانکی

  تمام شعبات بانکی سراسر کشور، از زمان تاسیس خود دارای کانتر یا پیشخوان بانکی بوده اند، با گذشت زمان و تغییر سیستمهای بانکی، شاهد تغییراتی در پیشخوان‌های بانکی بوده ایم. همینطور بانکهای مختلف سعی در طراحی اختصاصی  پیشخوان‌های خود داشته اند.

  نکته حائز اهمیت درباره کانتر بانکی این است که در طول روز مراجعین بسیاری برای انجام عملیات بانکی به آنها وابسته اند، باید در نظر داشته باشیم که افرادی با سن و سال و قد مختلف، به راحتی و احساس آرامش به کارهای خود بپردازند.

  اصولا ارتفاع میزهای پذیرش بانکی باید طوری در نظر گرفته شود که مشتری و متصدی بانک بتوانند یکدیگر را به راحتی ببینند و همینطور مشتری بتواند به راحتی فرمهای بانکی را پر کند. ارتفاع استاندارد برای کانتر بانکی نباید بیشتر از یک متر و بیست سانت باشد، تا هم در حالت ایستاده و هم نشسته دو طرف یکدیگر را ببیند و هم امکان تکمیل فرمها به راحتی میسر باشد

  کانتر بانکی
  کانتر بانکی
  کانتر بانکی
  کانتر بانکی

  محصولات مبلمان اداری

  کانتر لابی ساختمان اداری

  کانتر پذیرش سازمانی

  کانتر اداری

  کانتر مطب

  کانتر آژانس ها

  Call Now Button